Rewanżowy mecz barażowy zwycięski dla szczytnian.

Zostają w okręgówce
Drużyna SKS-u będzie chciała w nowym sezonie zawalczyć o wysokie miejsce w tabeli, a może nawet awans do IV ligi

FORTUNA Gągławki – SKS Szczytno 1:2  (0:2)

1:0 – Wnuk (11), 2:0 – Miłek (44 k.), 2:1 - (50)

SKS: Wardęcki, Magnuszewski, Banasiak, Świercz, Balcerzak (86 Grzywiński), Chrzanowski, Trzebiński (60 Kacprzak), Woźniak, Kulesik (72 Pogorzelski), Miłek, Wnuk (68 Deptuła)

Przebieg rewanżowego spotkania barażowego o utrzymanie się w klasie okręgowej przypominał to, co działo się w Szczytnie (2:2). SKS od początku dominował, obejmując już w 11. minucie po strzale Wnuka prowadzenie. Pięć minut później mogło być 2:0, kiedy to po strzale Kulesika piłka musnęła poprzeczkę. Swoją przewagę na boisku szczytnianie udokumentowali tuż przed

Piłkarze po końcowym gwizdku sędziego nie kryli swojej radości

zakończeniem pierwszej połowy. Najpierw w polu karnym został sfaulowany Wnuk, a chwile potem pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Miłek. W drugiej połowie role się odwróciły.